دعوت همبستگی پارسی به اتحاد و ادامه اعتراضات مردمی تا سرنگونی کامل رژیم فاسد اسلامی

منتشرشده در

1514798884161

مردم ایران این حکومت فاسد اسلامی را نمی خواهند و در هر فرصتی این نخواستن را اعلام میکنند. در پنج روز گذشته همزمان با گسترش تجمع های مردمی و اعتراضات  خودجوش مردم علیه بیکاری و گرانی و در اعتراض به فساد حکومت اسلامی در شهرهای مختلف ایران مانند تهران، مشهد، کرمانشاه، سنندج، شیراز، کرمان، کرج،  نیشابور،خمینی شهر و دیگر شهرها، رژیم فاسد اسلامی از هیچ ترفندی برای سرکوب مردم خودداری نکرده است.

 رژیم اسلامی علاوه بر سرکوب، دستگیری، کتک زدن و شلیک گاز اشک آور به میان معترضان  و با استفاده از ماشین های آب‌پاش تلاش کرد که مانع از ادامه این تجمع های اعتراضی شود.  اطلاعات رسیده حاکی از آن است که این رژیم فاسد با اختلال در اینترنت و فیلتر کردن شبکه ی تلگرام مانع از اطلاع رسانی بین مردم شده است. متأسفانه با توجه به اطلاعات به دست آمده  تا کنون حداقل  10 نفر در این اعتراضات مردمی کشته شده اند. 

 با گسترش این اعتراضات امید بخش، مردم ایران شعار مرگ بر جمهوری اسلامی، زندانی سیاسی آزاد باید گردد، دانشجوی زندانی آزاد باید گردد، کارگر زندانی آزاد باید گردد و شکستن درب زندان های مخوف رژیم اسلامی باید در صدر شعارهای مردم قرار بگیرد.

همبستگی پارسی از شما دعوت می نماید تا با ما همراه شوید و در این فرصت به وجود آمده در یک گردهمایی همگانی، همراه و همصدا رژیم فاسد اسلامی را سرنگون کنیم.

تقدیم به تمامی مبارزان راه آزادی و دموکراسی در راه ايران

زنده باد ازادى، زنده باد ايران

احمدی

1 دیدگاه برای «دعوت همبستگی پارسی به اتحاد و ادامه اعتراضات مردمی تا سرنگونی کامل رژیم فاسد اسلامی»

    […] دعوت همبستگی پارسی به اتحاد و ادامه اعتراضات مردمی تا س… […]

    پسندیده شده توسط 1 نفر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s