حشمت الله طبرزدی به دادسرای اوین احضار شد

منتشرشده در

tabarzadi-300x191.jpgحشمت‌ الله طبرزدی، فعال سیاسی و زندانی سیاسی پیشین به دادسرای اوین احضار شده و باید صبح چهارشنبه ۲۶ اسفند خود را به شعبه ۲ این بازپرسی معرفی کند.

آقای طبرزدی با اعلام این خبر در صفحاتش در شبکه‌های اجتماعی نوشته است: «امروز دوباره زنگ در خانه را زدند. دو نفر موتور سوار و با ریش و هیئت شناخته شده برای همه ی ما. گفتند از دادستانی ویژه مقدس واقع در زندان اوین امده ایم. برای حشمت طبرزدی احضاریه داریم. گفتم بگذارید پشت در و بروید، من نمی شناسم کی هستید و این در باز نمی شود.»

آقای طبرزدی نوشته است که از باز کردن در و پذیرش و امضای احضاریه خودداری کرده ولی آنها گفته اند که باید صبح چهارشنبه ساعت ۹ صبح در دادسرا حاضر شود.

در گفته های مأموران اشاره ای به اتهامات و دلایل احضار نشده است ولی آقای طبرزدی نوشته است: “چه در بازپرسی حاضر شوم چه نشوم، اما حرف نخواهم زد. هیچ وثیقه و کفالت نخواهم گذاشت. اگر بازداشت کنند، از همان لحظه اول اعتصاب غذا خواهم بود.”

حشمت اله طبرزدی، دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران از فعالان سیاسی منتقد حکومت ایران است که طی سا‌های گذشته به طور متناوب بازداشت و زندانی شده است.

آقای طبرزدی در آخرین مورد بازداشت، نهم تیرماه پس از حدود ۵ سال و نیم حبس از زندان رجایی‌شهر کرج آزاد شده و پس از آزادی نیز به فعالیت‌های سیاسی خود ادامه داده است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s