دستور دادستان تهران به پلیس برای مبارزه با بدحجابی و جمع‌آوری ماهواره‌ها

منتشرشده در

دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستور قضایی و جدی تر شدن برخورد پلیس در سال جاری در ارتباط با بدحجابی، پوشش نامناسب و برخورد با ماهواره ها و شبکه های ماهواره ای در کشور خبر داد.

5331-300x191به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت که به پلیس درباره مبارزه با بدحجابی، پوشش نامناسب، جمع‌آوری ماهواره‌ها و منع تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای غیرمجاز دستور قضایی داده و برخورد پلیس در سال جاری با این موارد جدی‌تر شده است.

عباس جعفری دولت‌آبادی که در جلسه مشترک وزیر کشور با دادستان تهران، دادستان‌های شهرستان‌های استان تهران و رؤسای حوزه‌های قضایی بخش این استان در حوزه جرایم و آسیب‌های اجتماعی سخن می گفت، با ذکر اهمیت نقش وزارت کشور در حوزه امنیت و با اشاره به دستورات قضایی دادستانی به پلیس پایتخت طی چند سال اخیر، گفت: “به پلیس درباره مبارزه با بدحجابی و پوشش نامناسب، جمع‌آوری ماهواره و منع تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای غیر‌مجاز دستورات قضایی پیشگیرانه صادر شده که در سال جاری برخورد پلیس با این مظاهر جدی‌تر شده است”.

در این جلسه همچنین برخی دادستان‌های شهرستان‌ها و معاونان دادستان تهران به ارائه گزارش‌هایی پیرامون موضوع سرقت، مواد مخدر، وضعیت اجتماعی حوزه کاری خود پرداختند. هم چنین وزیر کشور به توضیحاتی را در موضوع جلسه ارائه داد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s