بی هوشی محسن شجاع در پی اعتصاب غذا و انتقال به بهداری زندان

منتشرشده در

« محسن شجاع» فعال مدنی محبوس در بند ۸ زندان اوین در پی اعتصاب غذا و وخامت اوضاع جسمانی، شب گذشته شنبه ۷ آذر ماه ۱۳۹۴، بی هوش و با برانکارد به بهداری زندان منتقل شد.

محسن-شجاع_kampain.info_-696x464.jpg
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، یک منبع آگاه در گفتگویی با کمپین گفته “محسن پس از بی هوشی با برانکارد به بهداری زندان منتقل، و پس از به هوش آمدن سرم را از دست خود کشیده و به اعتصاب غذای خود ادامه داده است”
همچنین طی روز یکشنبه ۸ آذر ماه ۱۳۹۴، این فعال مدنی به همراه « پوریا ابراهیمی» دیگر فعال مدنی محبوس در بند ۸ زندان اوین به دفترزندان اوین احضار شده و مسوولین خواستار توقف اعتصاب غذای این دوزندانی شده اند.
«محسن شجاع » روز شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۴ پس از شرکت در تجمع اعتراضی روز شنبه مقابل زندان اوین به همراه «خدیجه سادات (لیلا) میر غفاری»، «شروین یمنی»؛ «هاشم زینالی»، «رضا ملک»، «سیمین عیوض زاده» و تنی چند از هواداران «محمد علی طاهری» زندان عقیدتی ، بازداشت و پس از انتقال به دادسرای دو زندان اوین به بند ۸ این زندان منتقل شده است.
وی در همبستگی با زندانیان زن منتقل شده به زندان قرچک ورامین که در اعتصاب غذا به سر می بردند و در اعتراض به بازداشت های اخیر دست به اعتصاب غذا زده است.
این فعال مدنی پیش تر در ساعت ۷ بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۳ پس از ملاقات با محمد نوری‌زاد، هنرمند منتقد حکومت ایران در خیابان طالقانی و روبروی سفارت سابق آمریکا بازداشت و به خیابان وزرا منتقل و پس از تشکیل پرونده به دادسرای اوین اعزام شده بود.
نامبرده پس از گذشت ۱۰ روز با قید کفالت ۵۰ میلیون تومانی از زندان آزاد می شود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s