اختراعی خلاقانه برای ورزش در حین استفاده از کامپیوتر

منتشرشده در به‌روزرسانی شده در

نوجوان اسرائیلی وسیله بسیار جالبی اختراع کرده که هدف آن مبارزه با اضافه وزن کودکان و بزرگسالان است که یکی از عوامل آن استفاده ممتد از کامپیوتر می باشد. پدال بزنید تا بتوانید وارد ا ینترنت شوید
من «شای شلوو» هستم و سیستمی را اختراع کرده ام که شامل دوچرخه، میز و اپلیکیشن می شود و به کودکان و بزرگسالان کمک می کند که روزانه فعالیت ورزشی داشته باشند.
این سیستم مانیتور کامپیوتر را قفل می کند و فقط در صورتی که فعالیت ورزشی انجام دهید می توانید از کامپیوتر استفاده کنید. اولیا می توانند تعین کنند که زمان فعالیت ورزش چقدر باشد تا کودکان بتوانند زمان معینی از کامپیوتر استفاده کنند و بچه ها به این ترتیب به انجام فعالیت های ورزشی در قبال کامپیوتر عادت می کنند.
 999999999999 4
اگر بخواهید بدون پدال زدن از کامپیوتر استفاده کنید می توانید از زمان شارژِی که قبلا پدال زده اید استفاده کنید و وقتی که زمان به پایان برسد با پدال زدن مجدد باید زمان کامپیوتر را شارژ کنید. این سیستم مخصوصا مناسب کودکانی است که ساعت ها از زمان خود را جلوی کامپیوتر به سر می برند و همچنین بزرگ سالانی که سخت مشغولند و می توانند از زمانی که مقابل کامپیوتر به سر می برند برای فعالیت ورزشی همزمان استفاده کنند.
من این سیستم را به صورت آزمایشی بدون هزینه به هدف دریافت بازخورد کاربران نصب می کنم. علاقمندان می توانند با من تماس بگیرند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s